Araç Tavan Kaplama

Malatya Araç Tavan Kaplama

Cam görünümlü panoramik tavan folyo kaplaması ile aracınıza cam tavan görüntüsü verip aracınızda güzel bir değişiklik yapabilirsiniz. Genellikle parlak siyah rengin tercih edildiği uygulamada mat renk seneğiyle de oldukça estetik görüntüler sağlanabilir.

Bu uygulama sayesinde aracınızda, dış etkenler nedeniyle oluşabilecek çiziklere karşı korunma sağlanmış olacak. Üstün bir kaliteye sahip ve yüksek basınçlı sulara dayanıklı olan malzeme, istediğiniz zaman da hiçbir kalıntı ve iz bırakmadan sökülebilmektedir.

 

 

 

Araç Tavan Kaplama

 

Ayrıca aracınızın tavanına karbon folyo kaplanması da yaptırabilirsiniz. Araç tavan kaplama ile yanığını kapatmak için uygulanan karbon folyo uygulamasında kaliteli araç kaplama malzemesi kullanılmaktadır. Piyasada birçok ucuz ürün var ama firma olarak her malzemenin kalitelisini ve problemsizini kullanmaktayız, araç tavan kaplaması fiyatlarını kullandığımız ürüne göre fiyatlarını alabilirsiniz.

İstenirse aracınızın tamamına istenirse tek parçasına uygulanabilen folyo kaplama, aracınızı güneşin zararlı ışınlarından, kuş pisliklerinden, soğuk hava şartlarından, kar, çamur ve asit yağmurlarından, yıkama sırasında oluşabilecek fırça ve sünger çiziklerinden, ufak taş çiziklerinden korur ve boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

 

Araç Tavan Kaplama

 

 

 

 

Sizde aracınızı folyo kaplama yaptırmak istiyorsanız uzman bir kadronun, profesyonel ekipman ve iyi malzemelerle yapacağı uygulama sizin için ideal çözümdür. Siz de aracınızın değerini bilenlerdenseniz; aracınızı hem koruyan hem de daha estetik gösteren bu güzel fırsatı kaçırmamalısınız.

Eğer aracınızın tavanında güneş yanıkları mevcut ise öncelikli olarak gerekli temizlik yapılarak sıfır numara zımpara ile uygulama yapılacak alan düzleştirilmeli ve uygulama yapılmalı. Parlak özel bir folyo olan bu çalışmada uygulama yapılan malzemenin kalitesi çok önemlidir.


malatya rent a car malatya oto kiralama malatya araç kiralama