Bölgesel Araç Kaplama

Bölgesel Araç Kaplama ile araçların üzerinde bulunan ayna, kapı kolu, spoiler, jant vb. parçaları isteğe göre özel seri malzemelerle, karbon fiber folyo gibi ürünlerle kaplayabilmekteyiz.

Son çıkan üst grup araçlarda veya her aracın full versiyonunda karşılaştığımız özellikle iç bölümlerde bulunan karbon kaplama malzemeleri taleplerin artması ve yaratıcı insanların çalışmaları sonrasında araçların dış bölümlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Karbon görünümü veren oto karbon kaplama işlemleri, araçların ön motor kapağı, tavan, iç göğüslük, dış direkler, aynalar, panjur gibi birçok bölümde kullanılabilmektedir. İç bölümlerde daha çok mat karbon uygulamaları dış yüzeylerde ise parlak karbon uygulamaları tercih edilmektedir.

 

 

Bölgesel Araç Kaplama

Normal boya, mat düz kaplama çalışmaları dikey renk, karbon kaplama uygulamaları ise derinlik görünümü ile oldukça sıra dışı bir görünüm sağlamaktadır. Mat kaplama uygulamalarında olduğu gibi hasar, çizilme, vb. durumlarda sadece ilgili bölgenin onarımı ile eski görünüm sağlanabilmektedir. Bölgesel araç kaplama için farklı desenlerde ve özelliklerde mat karbon kaplama çalışmaları için firmamızdan destek alabilirsiniz.


malatya rent a car malatya oto kiralama malatya araç kiralama