Araç kaplama ve cam filmi şirketi olan Malatya  Amerikan Film Merkezi’ne hoş geldiniz. 2005 yılından beri araç kaplama ve cam filminde önde gelen, yenilikçi anlayışımız ile birçok ünlü firmaya hizmet vermekteyiz. Her geçen gün buna yenilerini ekliyoruz ve yaptığımız işi çok ciddiye alıyoruz.

Müşterimizi en üst seviyede ürün ve kalitede hizmet sunuyoruz. Otomobil endüstrisi kaplamada son on yılda olgunlaştı ama AFM’nin kaplama uzmanlığı, tecrübesi, yaratıcı düşünme, ileri bir yaklaşımla üst seviyelere yükseldi. Basitçe Türkiye’de önde gelen araç kaplama ve cam filminde kendini kanıtladı.

MİSYONUMUZ

Türkiye ' de 1 numaralı otomobil araç kaplama ve cam filmi şirketi olmak. Yeniliklerin öncüsü olmak, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizi daha üst seviyelere taşımak. Dünya standartlarında gösterdiğimiz hizmetimiz ile profesyonel iş gerektiren çalışmalarla değerli müşteriler edinmek. 

VİZYONUMUZ

Araç Kaplama ve cam filmi marka imajını güçlendirmek, marka bilinirliğini arttırmak. Malatya  AFM hizmetine duyulan güveni arttırarak memnuniyeti sağlamak. Malatya AFM hizmetinde herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

NEDEN BİZ ?

-> Çevreye Duyarlı

-> Müşteri Memnuniyeti

-> Deneyimli Personel

-> Teslim Süresi

-> Uygun Fiyat

 

 

malatya rent a car malatya oto kiralama malatya araç kiralama