Kaput Koruma Filmi

Kaput Koruma Filmi

Yolun tehlikelerine karşı koruma.

Aramızda oluşacak ilk çizik canınızı sıkacaktır. Bu sorunu yaşamamak ve otomobilinizin daha uzun süreyle yeni görünmesini sağlamak için sektörün en sağlam boya koruma filmini kullanın. Parlak, neredeyse görünmez bir kalkan oluşturan LLumar® Kaput Koruyucu Film otomobilinizi günlük sürüşün neden olduğu zararlara karşı korur.

En çok gerek duyduğunuz yerde koruma.

Kalite ve netlik açısından sınıfının en iyisi, LLumar Boya Koruyucu Film, yolda önünüze çıkabilecek tehlikelerde üstün dayanıklılığa sahiptir, hasara karşı aracınızın en zayıf bölümlerini korumanıza yardımcı olur.

Şeffaf Boya Koruyucu Film.

Kaput filmi aracınıza gelebilecek yabancı maddelere, göçüklere, küçük çiziklere ve taş zedelemelerine karşı korunma sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Araç Kaput Koruma

Aracınızın görünümünü en iyi şekilde koruyun.

LLumar Boya Koruyucu Film ile otomobilinizi her zamanki gibi yıkayabilir, cilalayabilir ve bakımını yapabilirsiniz. Uyguladığınız araç ister otomobil, ister ticari araç olsun,
LLumar kaput filmi aracınızın görünümünü en iyi seviyede tutmak için en iyi seçeneği size sunacaktır.

Farkı ortada.

LLumar® Boya Koruyucu Film, önde gelen rakiplerinden %33 daha kalındırve konu otomobiliniz korumak olunca size en güçlü savunmayı sunar. Aracınızı taş, mıcır, kışın serpilen tuz ve kum gibi önünüze çıkan her türlü tehlikeden kaynaklanabilecek çizilmelere karşı korur.

Farkı ortada – LLumar Boya Koruyucu Film arabanız için görünmez koruma kalkanıdır.


malatya rent a car malatya oto kiralama malatya araç kiralama